Kontakt

Våra lokala kontor

Alla kontor Med AUP Med KRoM

  • Bandhagen
    Rågsvedstorget 11
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Anna Bah
    073-544 87 33
    anna.bah@acceptavi.se
  • Borås
    Lilla Brogatan 31
    KRoM-KA: 10070357
    Kontaktperson: Malak Soulaka
    076-306 67 88
    malak.soulaka@acceptavi.se
  • Eskilstuna
    Kungsgatan 6-8
    KRoM-KA: 10070360
    Kontaktperson: Emelie Terstad
    076-320 88 74
    emelie.terstad@acceptavi.se
  • Eskilstuna
    Nystrandsgatan 23
    KRoM-KA: 10070360, AUP-KA: 10068313, AÖP-KA: 10070371
    Kontaktperson: Carolin Yousef
    076-312 94 29
    carolin.yousef@acceptavi.se
  • Farsta
    Munkforsplan 33-38
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Magnus Gustafsson
    070-376 79 73
    magnus.gustafsson@acceptavi.se
  • Flen
    Åsegatan 13
    KRoM-KA: 10068403
    Kontaktperson: Ayat Charaf
    073-532 85 27
    ayat.charaf@acceptavi.se
  • Göteborg Hisings Backa
    Backa Strandgata 2
    KRoM KA: 10069020
    Kontaktperson: Malak Soulaka
    076-306 67 88
    malak.soulaka@acceptavi.se
  • Göteborg Askim
    Datavägen 14A
    KRoM KA: 10069020
    Kontaktperson: Ashur Nissan
    073-500 23 78
    ashur.nissan@acceptavi.se
  • Hägersten Telefonplan
    Telefonvägen 30, plan 10
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Konstantin Buldakov
    070-618 89 94
    konstantin.buldakov@acceptavi.se
  • Halmstad
    Stationsgatan 37
    AUP KA: 10068723, KRoM KA: 10070262
    Kontaktpersoner: Caroline Ibrahim
    070-767 06 64
    caroline.ibrahim@acceptavi.se
    Jane Nylén
    jane.nylen@acceptavi.se
  • Järfälla
    Sturevägen 3
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Saefadin Redar
    073-543 20 35
    saefadin.redar@acceptavi.se
  • Jönköping
    Brunnsgatan 17
    KRoM-KA: 10070207
    Kontaktperson: Ramta Yalda
    073-520 75 54
    ramta.yalda@acceptavi.se
  • Kalix
    Centralgatan 13
    AUP-KA:10068314, KRoM-KA: 10069714
    Kontaktpersoner: Inga-Britt Spett
    073-540 06 31
    inga-britt.spett@acceptavi.se
    Malin Henriksson
    malin.henriksson@acceptavi.se
  • Kiruna
    Campingvägen 3
    AUP-KA:10068317, KRoM-KA: 10070542
    Kontaktperson: Linda Mikko
    070- 614 45 48
    linda.mikko@acceptavi.se
  • Liljeholmen
    Årstaängsvägen 9
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Mikael Johnsson
    070-822 70 28
    mikael.johnsson@acceptavi.se
  • Linköping
    Teknikringen 8D
    KRoM-KA: 10068548
    Kontaktperson: Roy Johansson
    073-506 70 59
    roy.johansson@acceptavi.se
  • Malmö
    Kärleksgatan 2 A
    KRoM-KA: 10070142
    Kontaktperson: Liv Binkowski
    liv.binkowski@acceptavi.se
  • Mjölby
    Kungsvägen 37
    KRoM-KA: 10068548
    Kontaktperson: Ola Najeeb
    076-315 39 52
    ola.najeeb@acceptavi.se
  • Nacka
    Forumvägen 14, plan 18
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Nina Spjuth
    076-325 60 37
    nina.spjuth@acceptavi.se
  • Norrköping
    Slottsgatan 116
    KRoM-KA: 10068548
    Kontaktperson: Ola Najeeb
    076-315 39 52
    ola.najeeb@acceptavi.se
  • Nyköping
    Västra Trädgårdsgatan 39
    AUP-KA: 10068432, KRoM-KA: 10069021
    Kontaktperson: Mohamed Farah
    076-315 39 99
    mohamed.farah@acceptavi.se
    Jasmine Salehi
    076-327 00 21
    jasmine.salehi@acceptavi.se
  • Nyköping Oxelösund
    Sjögatan 30
    KRoM-KA: 10069021
    Kontaktperson: Mohamed Farah
    076-315 39 99
    mohamed.farah@acceptavi.se
  • Örebro
    Stenbackevägen 6
    AUP-KA: 10068819, KRoM-KA: 10068404
    Kontaktperson: Rafaela Dobros
    rafaela.dobros@acceptavi.se
  • Skövde
    Petter Heléns gata 2
    AUP-KA: 10068334, KRoM-KA: 10069984
    Kontaktperson: Tomas Toma
    072-333 23 29
    tomas.toma@acceptavi.se
  • Södertälje
    Kronstrandsgatan 1
    KRom-KA: 10069022
    Kontaktpersoner: Harini Sekhar
    073-517 68 99
    harini.sekhar@acceptavi.se
    Lena Üney
    073-989 13 43
    lena.uney@acceptavi.se
  • Sollentuna
    Sollentunavägen 63
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Sandra Romanos
    076-322 85 33
    sandra.romanos@acceptavi.se
  • Stockholm City
    Kungsgatan 60
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Nicole Hedbom
    073-687 82 37
    nicole.hedbom@acceptavi.se
  • Stockholm City
    Vasagatan 10
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Mikael Johnsson
    070-822 70 28
    mikael.johnsson@acceptavi.se
  • Strängnäs
    Sergeantstigen 5
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Nadia Khelil
    073-504 39 83
    nadia.khelil@acceptavi.se
  • Sundbyberg Hallonbergen
    Hallonbergsplan 5
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Emelin Shabo
    073-539 97 59
    emelin.shabo@acceptavi.se
  • Umeå
    Kungsgatan 101
    AUP-KA:10068333, KRoM-KA: 10069019
    Kontaktperson: Rebecka Nilsson
    073-539 65 99
    rebecka.nilsson@acceptavi.se
  • Västerås
    Fallhammargatan 3B
    AUP-KA: 10068433, KRoM-KA: 10067926
    Kontaktperson: Rafaela Dobros
    rafaela.dobros@acceptavi.se
  • Västerås
    Lysgränd 1
    KRoM-KA:10067926
    Kontaktperson: Simon Ali
    073-524 07 22
    simon.ali@acceptavi.se
Ta det första steget
Enklare än du tror och du förbinder dig inte till något. Ta kontakt och berätta mer om din situation. Hur, det bestämmer du.

Kontakta oss

Vardagar 09:00 - 15:00 (lunch 12:00 - 13:00)

Chatta

Chatten med oss och få svar direkt på dina frågor.

Maila

Maila till info@acceptavi.se eller
klicka här.


Ring 010-330 38 08

Det går också bra att ringa oss.
Vi svarar i mån av tid.

Boka möte

Vardagar 09:00 - 15:00 (lunch 12:00 - 13:00)
Kontakta oss
Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!

Kontakta oss
Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!

Boka Värdering
Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!