Kontakt

Våra lokala kontor

Alla kontor Med AUP Med KRoM

  • Bandhagen Rågsved
    Rågsvedstorget 11
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Anna Bah
    073-544 87 33
    anna.bah@acceptavi.se
  • Eskilstuna
    Kungsgatan 6-8
    KRoM-KA: 10070360
    Kontaktperson: Emelie Terstad
    076-320 88 74
    emelie.terstad@acceptavi.se
  • Eskilstuna
    Nystrandsgatan 23
    KRoM-KA: 10070360, AUP-KA: 10068313, AÖP-KA: 10070371
    Kontaktperson: Hoshang Yousef
    072-317 78 80
    hoshang.yousef@acceptavi.se
  • Farsta
    Munkforsplan 33-38
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Magnus Gustafsson
    070-376 79 73
    magnus.gustafsson@acceptavi.se
  • Flen
    Åsegatan 13
    KRoM-KA: 10068403
    Kontaktperson: Ayat Charaf
    073-532 85 27
    ayat.charaf@acceptavi.se
  • Göteborg Askim
    Datavägen 14A
    KRoM KA: 10069020
    Kontaktperson: Marina Dankha
    073-540 06 31
    maria.dankha@acceptavi.se
  • Göteborg Hisings Backa
    Backa Strandgata 2
    KRoM KA: 10069020
    Kontaktperson: Malak Soulaka
    076-306 67 88
    malak.soulaka@acceptavi.se
  • Hägersten Telefonplan
    Telefonvägen 30, plan 10
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Konstantin Buldakov
    070-618 89 94
    konstantin.buldakov@acceptavi.se
  • Halmstad
    Stationsgatan 37
    AUP KA: 10068723, KRoM KA: 10070262
    Kontaktpersoner: Jane Nylén
    jane.nylen@acceptavi.se
  • Järfälla
    Sturevägen 3
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Saefadin Redar
    073-543 20 35
    saefadin.redar@acceptavi.se
  • Liljeholmen
    Årstaängsvägen 9
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Mikael Johnsson
    070-822 70 28
    mikael.johnsson@acceptavi.se
  • Linköping
    Teknikringen 8D
    KRoM-KA: 10068548
    Kontaktperson: Gailan Al-Obaidi
    073-686 40 56
    gailan.al-obaidi@acceptavi.se
  • Nacka Forum
    Forumvägen 14, plan 18
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Nina Spjuth
    076-325 60 37
    nina.spjuth@acceptavi.se
  • Norrköping
    Slottsgatan 116
    KRoM-KA: 10068548
    Kontaktperson: Gailan Al-Obaidi
    073-686 40 56
    gailan.al-obaidi@acceptavi.se
  • Nyköping
    Västra Trädgårdsgatan 39
    AUP-KA: 10068432, KRoM-KA: 10069021
    Kontaktperson: Jasmine Salehi
    076-327 00 21
    jasmine.salehi@acceptavi.se
  • Örebro
    Stenbackevägen 6
    AUP-KA: 10068819, KRoM-KA: 10068404
    Kontaktperson: Rafaela Dobros
    073-512 28 93
    rafaela.dobros@acceptavi.se
  • Skövde
    Petter Heléns gata 2
    AUP-KA: 10068334, KRoM-KA: 10069984
    Kontaktperson: Tomas Toma
    072-333 23 29
    tomas.toma@acceptavi.se
  • Södertälje
    Kronstrandsgatan 1
    KRom-KA: 10069022
    Kontaktpersoner: Harini Sekhar
    073-517 68 99
    harini.sekhar@acceptavi.se
    Lena Üney
    073-989 13 43
    lena.uney@acceptavi.se
  • Sollentuna Helenelund
    Sollentunavägen 63
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Sandra Romanos
    076-322 85 33
    sandra.romanos@acceptavi.se
  • Stockholm City
    Kungsgatan 60
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Nicole Hedbom
    073-687 82 37
    nicole.hedbom@acceptavi.se
  • Stockholm City
    Vasagatan 10
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Mikael Johnsson
    070-822 70 28
    mikael.johnsson@acceptavi.se
  • Strängnäs
    Sergeantstigen 5
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Nadia Khelil
    073-504 39 83
    nadia.khelil@acceptavi.se
  • Sundbyberg Hallonbergen
    Hallonbergsplan 5
    KRoM-KA: 10069022
    Kontaktperson: Emelin Shabo
    073-539 97 59
    emelin.shabo@acceptavi.se
  • Umeå
    Kungsgatan 101
    AUP-KA:10068333
    Kontaktperson: Linda-Marie Broman
    073-539 17 75
    linda-marie.broman@acceptavi.se
  • Uppsala
    Kungsängsgatan 12
    AUP-KA: 10068434
    Kontaktperson: Stefan Skolling
    070-232 32 33
    stefan.skolling@accepta-vi.se
  • Västerås
    Lysgränd 1
    KRoM-KA:10067926
    Kontaktperson: Simon Ali
    073-524 07 22
    simon.ali@acceptavi.se
Ta det första steget
Enklare än du tror och du förbinder dig inte till något. Ta kontakt och berätta mer om din situation. Hur, det bestämmer du.

Kontakta oss

Vardagar 09:00 - 15:00 (lunch 12:00 - 13:00)

Chatta

Chatten med oss och få svar direkt på dina frågor.

Maila

Maila till info@acceptavi.se eller
klicka här.


Ring 010-330 38 08

Det går också bra att ringa oss.
Vi svarar i mån av tid.

Boka möte

Vardagar 09:00 - 15:00 (lunch 12:00 - 13:00)
Kontakta oss
Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!

Kontakta oss
Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!

Boka Värdering
Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!